Září 2010

NOVÁ VÝMALBA U PANÍ DOKTORKY BENEŠOVÉ

30. září 2010 v 11:47 | Věra Broncová
Tak jsme se po dvou letech sešli znovu u paní doktorky, kéž by bylo takových doktorů víc...to by se to bojovalo s bacily v takové ordinaci...tentokrát se paní doktorka rozhodla pro můj oblíbený podmořský svět...musím poděkovat za trpělivost, protože nemám už tolik času, návrhy jsme nedělali...dohodli jsme se kde co bude a spojili nápady a dopadlo to vítečně...
Musím poděkovat kamarádce, která mi pomohla, protože manžel nemohl...Také to byla výborná pomocnice...Pokud jste z prahy a zrovna hledáte praktickou dětskou lékařku, má ještě paní doktorka Benešová pár volných míst:)) Ovšem aby Vám z této ordinace děti chtěli domu:)) samozřejmě vtipkuji, určitě se ale nebudou tolik bát jako v nemocničním bílém prostředí..
takže slíbený kontakt a večer přidám všechny fotky:))

MUDr. Romana Benešová
praktická lékařka pro děti a dorost
Ke kinu 7, Praha 8, 18200
tel. 774820600
POHLED NA ČEKÁRNU

PODMOŘSKÁ ŠKOLKA

30. září 2010 v 10:50 | Věra Broncová
Tak jsem po delší době přijala další zakázku na výmalbu školky, přiznám se, že to je školka kam chodí náš syn a že jsme to udělali  jako dárek pro děti a dopadlo to úžasně. Sami můžete srovnat před a po, je to jako nebe a dudy...Opravdu si myslím, že si to zaslouží všechny děti a také si myslím, že ikdyž jsou školky státní a nemají peníze na rozdávání, určitě by přispěli rodiče rádi, protože je to opravdu kouzelné...ono stojí za to vidět v těch krásných dětských očích to překvapení a nadšení...
Moc mi přitom pomohla paní zastupkyně řěditele Zuzana, je to opravdu talent... Jsem zvyklá vše načrtnout, namíchat barvy, podat do ruky manželovi velikostně odpovídající štětec :)) a on jen vymalovává:))to je samozřejmě záslužná práce:) protože bez toho bych pracovala týden:))
ale asi začnu přemýšlet o kolegyni z branže:)) paní Zuzana sama načrtla, sama namíchala barvu neptala se mě co má dělat! ale sama se chopila práce...Na to jak jsem se bála - přece jen dirigovat zástupkyni ředitele :))) to dopadlo perfektně:)nikoho jsem dirigovat nemusela..tady pardon, ve 14 hodin nám přišel pomoc manžel a tak jsem přece jen rozkazovala:))aspoň někde:))

TAKŽE JUKEJTE PŘED:
zmalovaná školička
 A TEď PO:
POD HLADINOU


ZVLÁŠTNÍ PODĚKOVÁNÍ ZA HLÍDÁNÍ PERNIKÁŘŮM:)